Audytor Senior

Dla naszego klienta – firmy audytorskiej z Warszawy poszukujemy:

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie badań sprawozdań finansowych pod nadzorem Managera lub Kluczowego Biegłego Rewidenta, w tym: aktywny udział w planowaniu prac, w tym identyfikacja kluczowych zagadnień i ocena ryzyka,
  • Wykonywanie i dokumentacja procedur badania sprawozdań oraz bezpośredni nadzór nad pracą członków zespołu audytowego, w tym weryfikacja wykonania zleconych zadań,
  • Analiza zagadnień z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości w świetle zgodności z właściwymi standardami,
  • Codzienna komunikacja z klientami w trakcie badania,
  • Podsumowanie wyników badania oraz wsparcie w przygotowaniu sprawozdań z badania i innych dokumentów formalnych.

Nasze wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w badaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych, podstawy MSSF/MSR,
  • Poczucie obowiązku, konsekwencja w działaniu, zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy,
  • Dodatkowym atutem będzie rozpoczęta ścieżka kwalifikacji na biegłego rewidenta lub ACCA.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (8000-12 000zł brutto+premia),
  • Umowa o pracę/B2B,
  • Komputer służbowy,
  • Pakiety medyczne,
  • Karty sportowe,
  • Szkolenia i warsztaty.