Jesteśmy firmą świadczącą usługę outsourcingu HR Business Partnera

HR Instytut z przyjemnością przejmie wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w Twojej firmie. Oferujemy korzystne warunki współpracy: rekrutacja i inne zadania będą wykonywane poprzez outsourcing. Oznacza to w praktyce, że przedsiębiorstwo uzyska wsparcie eksperta w zakresie HR bez konieczności utrzymywania dodatkowego etatu, co przełoży się na znaczne oszczędności. Zatrudnimy odpowiednich pracowników i przygotujemy Twój zespół do realizacji zleceń w taki sposób, by mógł osiągać jak najlepsze rezultaty.

Na czym w praktyce polega outsourcing HR?

W trosce o wygodę klientów proponujemy trzy różne pakiety usług outsourcingu HR. Możesz zdecydować się na taki, który w największym stopniu odpowiada potrzebom Twojej firmy. Każdy z nich obejmuje określoną liczbę zleceń rekrutacji w ciągu roku. Z powodzeniem znajdziemy najlepszych możliwych kandydatów na wolne stanowiska. Nasze usługi obejmują również profesjonalne zarządzanie zespołem. Ekspert HR Instytutu przeprowadzi comiesięczne szkolenia dla Twoich pracowników, a także udzieli Ci konsultacji z zakresu kierowania zasobami ludzkimi.

Kompleksowy outsourcing HR Business Partnera

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie zlecenie rekrutacji pracowników, a także zajmiemy się wszystkimi innymi zadaniami związanymi z efektywnym zarządzaniem zespołem. W ramach outsourcingu dokonamy profesjonalnej analizy potrzeb szkoleniowych Twojej kadry i pomożemy Ci w stworzeniu pozytywnego środowiska pracy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

 

*miesięczny koszt usługi netto +23% vat (usługa abonamentowa, umowa na 1 rok)