Kierownik Działu

Dla naszego klienta – Firmy Spedycyjno-Transportowej z Gdyni - zatrudnimy:

Kierownika Działu

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działu, zarządzanie zespołem,
  • Rekrutacja i zatrudnianie spedytorów,
  • Działania w obszarze pozyskania klientów i przewoźników,
  • Ustalanie zadań i celów dla podległych spedytorów,
  • Współpraca z Handlowcami terenowymi i działami firmy w całej Polsce.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego spedytora drogowego,
  • Doświadczenie we współpracy z przewoźnikami,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętności handlowe,
  • Mile widziana własna baza klientów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa (9500-11 000zł brutto) + prowizja od sprzedaży,
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy bez limitu paliwa,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Program rekomendacji pracowników.