Projektant energetyczno - budowlany

Dla naszego klienta – firmy z branży OZE szukamy Projektanta energetyczno – budowlanego

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne wykonywanie projektów instalacji elektrycznych zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą inżynierską i w określonych terminach od koncepcji po fazę wykonawczą (instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, SN, NN, WN, GPZ);
  • Weryfikacja projektów oraz optymalizacja rozwiązań;
  • Doradztwo techniczne w ramach projektowanych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych;
  • Doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku projektant;
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym AutoCad;
  • Uprawnienia SEP E i D;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Sumienność i odpowiedzialność;
  • Komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12 - 15 tys. zł brutto podstawa;
  • Premię roczną;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • Ciekawą pracę w branży OZE;
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy- telefon i komputer służbowy;