Doradca Techniczno-Handlowy

Aktualnie dla naszego klienta- solidnej stabilnej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku- w branży budowlanej- poszukujemy:

Teren działania: łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich produktów oraz utrzymywanie regularnego kontaktu z klientami w celu monitorowania ich potrzeb i zapewnienia ciągłego wsparcia.
  • Wspieranie i dzielenie się wiedzą techniczną i handlową.
  • Stała nauka i doskonalenie wiedzy na temat produktów, technologii i trendów w branży, aby zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi.

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie, mile widziane wyższe
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta B2B.
  • Doświadczenie w branży chemicznej lub budowlanej będzie dodatkowym atutem i pozwoli lepiej zrozumieć specyfikę rynku.
  • Umiejętności sprzedażowe i umiejętność budowania relacji z klientami oraz skutecznego przekonywania ich do wyboru oferowanych produktów i rozwiązań.
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów handlowych, co wymaga motywacji, zaangażowania i systematyczności w działaniu.
  • Samodzielność, kreatywność, entuzjazm i dynamika w działaniu.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, które są niezbędne do zarządzania relacjami z wieloma klientami, utrzymania terminów i efektywnego planowania działań.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia prezentacji.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Wynagrodzenie podstawowe, prowizja od sprzedaży oraz premia kwartalna;
  • Pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy);
  • Szkolenia i wsparcie w realizacji zadań;
  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów;
  • Pracę w terenie, wizyty w centrali
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań