Inżynier Projektant z uprawnieniami z branży elektrycznej

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wykonywanie projektów instalacji elektrycznych zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą inżynierską i w określonych terminach od koncepcji po fazę wykonawczą (instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, itp)
  • Weryfikacja projektów oraz optymalizacja rozwiązań
  • Doradztwo techniczne w ramach projektowanych rozwiązań
  • Dokonywanie wizji lokalnych
  • Występowanie o dokumenty formalne niezbędne do realizacji projektów, np. warunki techniczne przyłączenia do sieci elektroenergetycznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • Doświadczenie zawodowe >3 lat w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku projektant
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym AutoCad
  • Samodzielność
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Umiejętność wykonywania projektów instalacji fotowoltaicznych i znajomość procesu inwestycyjnego dla tych instalacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy- telefon i komputer służbowy