Key Account Manager

Dla naszego klienta- świadczącego usługi poligraficzne najwyższej jakości, zapewniającego swoim odbiorcom tani druk produktów w szerokim asortymencie:

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko: Key Account Manager

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie;
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Negocjacje handlowe
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B, najlepiej w branży poligraficznej
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynek wydawniczy: niemiecki, austriacki - będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem rynku
  • Skuteczności w działaniu, orientacji na wynik, aktywnego rozwiązywania problemów
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka niemieckiego min B2, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie(8000-10000zł podstawa) oraz prowizję
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę stacjonarną- aglomeracja warszawska(po przeszkoleniu możliwy home office)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dobrej atmosferze w gronie specjalistów