Specjalista ds. realizacji i rozliczania projektów unijnych

Dla naszego klienta - firmy doradczej z Opola poszukujemy:

Specjalisty ds. realizacji i rozliczania projektów unijnych

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników przy projektach i w codziennych obowiązkach związanych z realizacją projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  • Pozyskiwanie wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów związanych z realizowanymi projektami.

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok znajomości specyfiki realizacji projektów współfinansowanych dotacjami UE,
  • Minimum 1 rok znajomości zasad prowadzenia postępowań zakupowych finansowanych ze środków publicznych,
  • Umiejętności poszukiwania i analizy danych, sporządzania raportów i podsumowań tematycznych, interpretacji przepisów prawa,
  • Zaangażowania i determinacji w osiąganiu celów,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, kultury osobistej, dobrej organizacji pracy oraz dynamiki działania,
  • Dokładność i terminowość przy sporządzaniu dokumentacji,
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office: w szczególności Word i Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (6000-8000zł brutto+premia),
  • Umowa o pracę,
  • Telefon służbowy, komputer
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szkolenia.