Specjalista ds sprzedaży i marketingu

Dla naszego klienta, firmy usługowej z branży smart home prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów B2C, B2B

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy

  • Realizowanie założonych celów

  • Prowadzenie prezentacji rozwiązań w show room

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych

  • Zarządzanie i prowadzenie profili w mediach społecznościowych oraz aktywna komunikacja z użytkownikami,

  • Prowadzenie kampanii marketingowych

  • Tworzenie grafik, filmów reklamowych

  • Koordynacja działań i współpraca z zewnętrznymi firmami odpowiedzialnymi za SEO

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie/mile widziane wyższe

  • Doświadczenie w działach sprzedaży/marketingu min 1 rok

  • Kompetencje sprzedażowe, umiejętności finalizowania sprzedaży

  • Znajomość najnowszych trendów w zakresie marketingu i social media

  • Kreatywność i umiejętności graficzne (tworzenie prostych grafik)

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pozyskiwania informacji i treści,

  • Umiejętność pracy w zespole i rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

 mile widziane:

  • Znajomość programów graficznych: Adobe PhotoShop, Adobe Illustrator, GIMP, Corel

  • Znajomość obsługi narzędzi Google Analytics

  • Znajomość zagadnień i języka z zakresu automatyki przemysłowej / elektrotechniki, smart home

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizję od sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość kształtowania realnego wpływu na rozwój biznesu - nowe stanowisko w organizacji

  • Dużą swobodę w działaniu i możliwość samorealizacji

  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w zgranym zespole