Doradca Techniczno-Handlowy

Aktualnie dla naszego klienta- solidnej stabilnej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku- hurtowni chemii budowlanej- poszukujemy:

Teren działania: łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • W naszym zespole będziesz odpowiadać za doradztwo techniczne, kontakty handlowe z klientami oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • Będziesz wspierać wiedzą techniczną oraz handlową
  • Będziesz aktywnie uczestniczyć rozwoju firmy, biura sprzedaży oraz dystrybucji

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie, mile widziane wyższe
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z klientem B2B
  • Znajomość rynku branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności sprzedażowe i kompetencje w zakresie obsługi klienta
  • Nastawienie na realizację celów
  • Samodzielność, kreatywność, entuzjazm i dynamika w działaniu
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Systematyczność i inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe, prowizja od sprzedaży oraz premia kwartalna
  • Pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • Szkolenia i wsparcie w realizacji zadań
  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w terenie, wizyty w centrali we Wrocławiu
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole