Frezer

Aktualnie dla naszego klienta- solidnej stabilnej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku- działającej w branży produkcyjnej - poszukujemy:

Frezer/Operator elektrodrążarki

Mile widziani emeryci

Zakres obowiązków

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • przygotowanie programów na proste detale
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • obsługa elektrodrążarki,
  • kontrola procesu,
  • kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • współpraca z działem technologicznym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe o specjalności tokarz lub frezer. Preferowane wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi, takimi jak: suwmiarka, mikrometr, średnicówka.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie u pracodawcy- na podstawie umowę o pracę na pełny etat bez okresu próbnego,
  • Pensje podstawowa i premię
  • Praca stacjonarna na dwie zmiany.
  • Paczki na święta
  • Parking dla pracowników
  • Świetną atmosferę pracy