Główna księgowa/ Główny Księgowy

Aktualnie dla naszego klienta- solidnej stabilnej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku- w branży hotelarskiej- poszukujemy:

Głównego księgowego

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • prowadzenie zamknięcia okresów finansowych zgodnie ze standardami firmy
  • cykliczna sprawozdawczość (miesięczna, kwartalna, roczna)
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, Urząd Skarbowy, banki, audytorzy)
  • współtworzenie wewnętrznych standardów i procedur z zakresu finansowo-księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 3 lata na analogicznym stanowisku / ważne - obsługa grupy spółek / mile widziana ale niekonieczna znajomość branży hotelarsko – gastronomicznej
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości oraz regulacji podatkowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MX Excel
  • umiejętność pracy w grupie i kierowania zespołem
  • komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • obsługa komputera, MS Office oraz Comarch Optima (biegła znajomość programu – obsługa w praktyce)

To oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • cykliczny udział w wydarzeniach firmowych, spotkaniach integracyjnych