Inżynier bezpieczeństwa pożarowego

Dla naszego Klienta z województwa Mazowieckiego poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Inżyniera bezpieczeństwa pożarowego/Asystenta rzeczoznawcy ds. Zabezpieczeń przeciwpożarowych

Twój zakres obowiązków to m.in.:

  • Weryfikacja projektowa w zakresie ochrony przeciwpożarowej,
  • Sporządzanie dokumentacji w zakresie bezpieczeństwa pożarowego (scenariusze pożarowe, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, projekty urządzeń przeciwpożarowych, ekspertyzy),
  • Kontrole i opiniowanie nowych i istniejących instalacji przeciwpożarowych,
  • Udział w inspekcjach budynków,
  • Wsparcie klientów w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego,
  • Studia wyższe na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego/Inżynierii Środowiska,
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych i przeciwpożarowych,
  • Obsługa pakietu office i AutoCAD,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Komunikatywność i pozytywna energia.

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę/Umowa zlecenie/B2B na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie podstawowe 6000-10 000zł brutto+premia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer),
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Dofinansowanie nauki języków.