Account Manager / Key account manager

Dla naszego Klienta- czołowego dostawcy usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu, wspierającego i realizującego projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą - poszukujemy osoby do pracy jako:

Key Account Manager

Lokalizacje: Warszawa/Gdańsk/Wrocław/Katowice

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych dot. Outsourcingu usług IT
  • Realizacja strategii rozwoju współpracy
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami oraz Kandydatami

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży usług B2B (outsourcing i rozwiązania IT) - warunek konieczny
  • Znajomość podstaw prowadzenia procesu handlowego i technik sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poz. min B2/C1
  • Otwartość, łatwość w nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych
  • Umiejętność negocjacji
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinasowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w biurze
  • Spotkania integracyjne