Key Account Manager – Magazyn wysokiego składowania

Dla naszego klienta – Firmy Spedycyjno-Transportowej z Gdyni - zatrudnimy:

Key Account Managera – Magazyn wysokiego składowania

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów na magazyn wysokiego składowania(7700m2),
  • Opieka nad klientami,
  • Budowanie stałych relacji z klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Handlowca w branży magazynów i logistyki magazynowej min. 5 lat,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Wiedza operacyjna w zakresie biznesu magazynowego ułatwiająca prowadzenie rozmów z klientami,
  • Mile widziana posiadana własna baza klientów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – wysoka podstawa >12000zł brutto(do indyw.negocjacji) + prowizja od sprzedaży,
  • Samochód służbowy bez limitu paliwa, komputer, telefon,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Program rekomendacji pracowników.