Kierownik apteki

HR Instytut zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji:

Dla naszego klienta, solidnej i stabilnej firmy z wieloletnią historią w branży farmaceutycznej,
zatrudnimy:

Kierownika apteki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie apteką

  • Profesjonalna obsługa pacjentów

  • Sprzedaż leków i wykonywanie leków recepturowych

  • Realizacja recept

  • Zamawianie towaru, przyjmowanie towaru

  • Monitorowanie stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra farmacji i czynne prawo wykonywania zawodu

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta

  • umiejętności pracy w zespole

  • dyspozycyjność oraz obowiązkowość

  • samodzielność i skuteczność w działaniu

  • znajomość programu KAMSOFT

  • mile widziana - znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywujący system premiowy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • rozwinięta opieka farmaceutyczna