Kierownik apteki

HR Instytut zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji:

Dla naszego klienta, solidnej i stabilnej firmy z wieloletnią historią w branży farmaceutycznej,
zatrudnimy:

Kierownika Apteki

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki

  • Zarządzanie Zespołem Aptecznym

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy Apteki

  • Profesjonalna obsługa pacjentów

  • Sprzedaż leków i wykonywanie leków recepturowych

  • Realizacja recept

  • Zamawianie towaru, przyjmowanie towaru

  • Monitorowanie stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra farmacji i czynne prawo wykonywania zawodu

  • Min. 5- letni staż pracy jako mgr farmacji

  • Mile widziane doświadczenie jako kierownik apteki

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjność oraz obowiązkowość

  • Samodzielność i skuteczność w działaniu- postawa proaktywna

  • Empatia

  • Znajomość programu KAMSOFT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywujący system premiowy ( premie uznaniowe i za polecenie)

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta multisport

  • Refundacja do zakupu okularów