Koordynator ds sprzedaży OZE

Dla naszego klienta z okolic Katowic- z branży fotowoltaicznej- poszukujemy:

Koordynatora ds. sprzedaży EMS / OZE

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu sprzedaży / lejka sprzedażowego w CRM(przydział właściwemu sprzedawcy)
  • Zbieranie danych do analiz statystycznych i finansowych
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Weryfikacja kompletności i poprawności umowy i dokumentów towarzyszących (Nadzorowanie kompletności dokumentów na etapie realizacji prac i zamknięcia zadania)
  • Weryfikacja oferty / umowy z klientem - poprawność techniczna instalacji (Umiejscowienie, powierzchnia, moc, Doboru elementów – ewentualne dobór zamienników)
  • Tworzenie wizualizacji instalacji z wykorzystaniem oprogramowania (np. easy solar)
  • Tworzenie i monitorowanie aktualności zestawienia stosowanych materiałów – korekta cennika.  (Zamawianie materiałów / zamienników – obsługa programu FK / MAG)
  • Nadzorowanie terminowości zamówienia (Realizacja prac, Uzgodnienie terminu z klientem, Dobór ekipy instalatorskiej, Nadzór wydania materiałów z magazynu, Nadzór dostawy materiałów na miejsce instalacji)
  • Nadzór nad uzyskaniem pozwoleń i ewentualnych dofinasowań

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w branży OZE min. 1 rok- zakres zadań jw
  • Wymagane doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok
  • Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem- min. 2 lata
  • Umiejętność weryfikacji poprawności technicznej instalacji (instalacje do 50 kW)
  • obsługa programu FK / MAG- mile widziana
  • obsługa MS Office(excel)
  • Przedsiębiorczość
  • Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie podstawa 7000-10000zł brutto + prowizja
  • Umowę o pracę / B2B
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Telefon, laptop, karta paliwowa
  • Ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny
  • Regularne szkolenia produktowe i sprzedażowe