mgr farmacji

HR Instytut zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji:

Dla naszego klienta, solidnej i stabilnej firmy z wieloletnią historią w branży farmaceutycznej,
zatrudnimy:

Magistra Farmacji

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Sprzedaż leków i wykonywanie leków recepturowych
  • Realizacja recept
  • Zamawianie towaru, przyjmowanie towaru
  • Monitorowanie stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra farmacji i czynne prawo wykonywania zawodu
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjność oraz obowiązkowość
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Znajomość programu KAMSOFT
  • Mile widziana - znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Motywujący system premiowy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Rozwinięta opieka farmaceutyczna