Młodszy Specjalista ds Sprzedaży z językiem niemieckim

Dla naszego klienta- :

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Młodszy specjalista ds sprzedaży z językiem niemieckim

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz rozwój sprzedaży na rynku niemieckim/austriackim (tel/mail)
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Negocjacje handlowe
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego min B2/C1-praca z klientem niemieckojęzycznym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Skuteczności w działaniu, orientacji na wynik, aktywnego rozwiązywania problemów
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenia w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem rynku- mile widziane, ale niekonieczne

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie- podstawa oraz prowizja
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dobrej atmosferze w gronie specjalistów