Monter i serwisant urządzeń telekomunikacyjnych

Dla naszego Klienta - lokalnego dostawcy usług telekomunikacyjnych w związku z rozbudową sieci poszukujemy aktywnej osoby do pracy w zakresie:

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane (lub przynajmniej pokrewnej)
  • Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Brak przeciwwskazań do pracy pow. 3m
  • Umiejętność samodzielnej pracy- jak również pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Montaż urządzeń telekomunikacyjnych po stronie klienta i operatora na podległym obszarze na podstawie przekazywanych zleceń
  • Konfiguracja urządzeń abonenckich
  • Budowa napowietrznych i ziemnych linii oraz przyłączy telekomunikacyjnych
  • Serwis, konserwacja oraz przebudowa sieci, przyłączy klienckich i urządzeń telekomunikacyjnych (światłowodowych oraz radiowych)
  • Udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych
  • Dbałość o zadowolenie klienta z jakości wykonywanych przez firmę prac
  • Szczególna dbałość o powierzony sprzęt i środki transportu
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych w zakresie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • System premiowy uzależniony od wyników
  • Pracę przy nowoczesnych technologiach
  • Wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu)