Regionalny Manager Sprzedaży

Dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy:

Regionalnego Managera Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Wsparcie w przygotowaniu rozwiązań sprzedażowych dla Klientów
  • Współpraca z Menedżerami Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Rozwój struktury sprzedaży
  • Rekomendowanie i podejmowanie działań zwiększających poziom sprzedaży

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeń - mile widziane doświadczenie w obszarze Ubezpieczeń Grupowych
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji Agentów i partnerów biznesowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Pracodawca oferuje:

  • Kontrakt B2B / Umowa o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie podstawowe 7000 zł netto + prowizja od sprzedaży
  • Ryczałt na koszty paliwa
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne