Serwisant technik elektronik

Dla naszego Klienta -dystrybutora sprzętu dla przemysłu rozlewniczego:

Serwisant sprzętu laboratoryjnego

Miejsce pracy- okolice Katowic/Tychów

Twój zakres obowiązków

  • serwis sprzętu laboratoryjnego

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy(okazjonalne wyjazdy na serwis u klientów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie- mile widziane technik elektronik

  • znajomość podstaw elektroniki, automatyki, elektrotechniki,

  • umiejętność obsługi sprzętu komputerowego,

  • znajomość podstaw programowania (programowanie mikrokontrolerów atmega, konfiguracja urządzeń elektronicznych za pomocą dedykowanych aplikacji),

  • umiejętność czytania, rozumienie schematów elektrycznych i elektronicznych,

  • zdolności manualne pozwalające na montaż, demontaż urządzeń oraz ich serwisowanie

  • język angielski/niemiecki komunikatywny

  • prawo jazdy kat. "B"

To oferujemy

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie

  • ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pełne przeszkolenie i wdrożenie

  • system premiowy uzależniony od wyników

  • pracę przy nowoczesnych technologiach

  • wyposażenie stanowiska pracy