Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudnimy:

Serwisanta urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Twój zakres obowiązków

  • Serwis, uruchomienia i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych na obsługiwanych obiektach
  • Przeglądy okresowe instalacji i urządzeń klimatyzacji
  • Naprawy instalacji i urządzeń klimatyzacji
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne/zawodowe lub wyższe
  • 3-5 Lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- wiedza w zakresie obsługi i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • Uprawnienia (szkolenia F- gaz, SEP 1kW, lutowanie twarde)
  • Obsługa komputera i podst.angielski- w zakresie serwisu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność, sumienność, punktualność
  • Kultura osobista na odpowiednim poziomie
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na terenie śląska

To oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia(stawka h)
  • Premia uznaniowa
  • Potrzebne narzędzia, sprzęt do wykonania pracy