Starszy Specjalista/ Specjalista ds rekrutacji IT

Dla naszego Klienta- czołowego dostawcy usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu, wspierającego i realizującego projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą- poszukujemy osoby do pracy jako:

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Lokalizacje: Warszawa/Poznań/Gdańsk/Kraków/Wrocław/Katowice

Zakres obowiązków:

Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
  • Zamieszczanie ogłoszeń
  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i pracownikami
  • Rozwijanie swoich umiejętności rekrutacyjnych poprzez udział w licznych szkoleniach
  • Administracja bazą kandydatów i jej aktualizacja

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w IT
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2)
  • Umiejętność pracy w zespole (doświadczenie współpracy w zespołach zdalnych mile widziane)
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B (wynagrodzenie rekruter 7000-9000zł brutto podstawa +premia, senior- 9000-12000zł brutto podstawa +premia)
  • Pracę hybrydową (3dni zdalnie, 2 dni z biura)
  • Narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w biurze
  • Spotkania integracyjne
  • Onboarding