Specjalista ds. rozwoju biznesu

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej ze Szczecina poszukujemy:

Specjalisty ds. rozwoju biznesu

Twoje obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów B2B na rynku Niemiec i Austrii przy pomocy telefonu i maila - miasta, gminy, projektanci, firmy handlowe oraz firmy budowlane,
  • Ciągle doskonalenie metod pozyskiwania nowych klientów.

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w handlu z klientami biznesowymi i/lub samorządowymi z Niemiec,
  • Umiejętność analizy i tworzenia raportów dotyczących klientów z wysokim potencjałem dochodowym, a także określania osób decyzyjnych oraz pozyskiwania ich do współpracy,
  • Systematyczność w pracy i planowaniu zadań.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – (podstawa 8000-12 000zł brutto+premia),
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (dodatkowo firmowa drużyna sportowa),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code`u,
  • Parking dla pracowników,
  • Paczki świąteczne,
  • Świętowanie urodzin.