Spedytor

Dla naszego klienta – Firmy Spedycyjno-Transportowej z Tarnowa - zatrudnimy:

Spedytora

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych - przyjęcie zleceń od klientów, przekazanie do realizacji przewoźnikom, kontrola transportu, dopilnowanie dokumentacji,
  • Prowadzenie aut,
  • Współpraca z klientami,
  • Współpraca z Przewoźnikami,
  • Praca na systemie operacyjnym TMS.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej jako spedytor min 3 lata,
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut przewoźników,
  • Znajomość zasad czasu pracy kierowcy,
  • Przewoźnicy - mile widziana baza przewoźników,
  • Klienci relacje z klientami będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie nauki języków dla pracownika,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa i herbata,
  • Telefon do użytku prywatnego,
  • Komputer do użytku prywatnego,
  • Parking dla pracowników,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Work-life balance.