Spedytor Lotniczy

Dla naszego klienta z Warszawy – Firmy Spedycyjno-Transportowej - zatrudnimy:

Spedytora Lotniczego

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych – przyjęcie zleceń od klientów, przekazanie do realizacji przewoźnikom, kontrola transportu, dopilnowanie dokumentacji,
  • Wprowadzanie i sprawdzanie poprawności danych w systemach agentów handlingowych i linii lotniczych,
  • Współpraca z klientami,
  • Współpraca z przewoźnikami,
  • Rezerwacja dostaw i organizowanie odbioru towaru.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej jako spedytor lotniczy min. 2 lata,
  • Znajomość kwestii celnych i dokumentacji z tym związanej,
  • Ukończony kurs BASIC CARGO/aktualny DGR i wpis na listę ULC,
  • Znajomość procedur spedycyjnych, rynku TSL, kwestii celnych i dokumentacji związanej z transportem lotniczym,
  • Mile widziana własna baza przewoźników i klientów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (8000-10 000zł brutto),
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Spotkania integracyjne,
  • Telefon do użytku prywatnego,
  • Brak dress code'u,
  • Kawa, herbata.