Terenowy Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego Klienta z branży chemii budowlanej z województwa Dolnośląskiego/Opolskiego poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków to:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Praca w terenie i obsługa klienta B2B,
  • Utrzymywanie stałych i dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Sprzedaż produktów firmy.

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w sprzedaży 1-2 lata (mile widziane w branży budowlanej),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Komunikatywność i pozytywna energia,
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe 5700 zł brutto + wysoka prowizja od sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy),
  • Szkolenia i wsparcie w realizacji zadań,
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole.